Приватне науково-виробниче підприємство (ПНВП) «КТК» було утворено у 1997 році. За більш ніж 20 років роботи ми набули величезний досвід та професіоналізм, що дозволило нам стати одним з лідерів на українському ринку запасних частин для кар’єрної та дорожно-будівельної техніки України. Ми є офіційними представниками таких компаній, як ITALTRACTOR ITM SPA, ESTI, MTW Blades, METISA Metalurgica Timboense S.A., SBE Varvit, Metallurgica Valchiese, ЧЕТРА.

Ми забезпечуємо наших клієнтів готовими рішеннями проблем. Ми пропонуємо ходові частини для гусеничної техніки вагою від 12 до 800 тон; ножі, ріжучі кромки; болти, гайки, елементи кріплення; комплексне обслуговування техніки ЧТЗ.

ITM є світовим лідером у проектуванні, виробництві та розповсюдженні компонентів та рішень ходової частини.

Ноу-хау та досвід у сервісному та технічному забезпеченні дозволяють задовольнити всі потреби клієнтів на кожному етапі, починаючи від проектування та будівництва та закінчуючи готовим об’єктом.

Завдяки багаторічній співпраці зі світовими виробниками та науково-дослідними розробками, а також слухаючи відгуки клієнтів про ефективність продукції ITM, ми продовжуємо рухатись вперед у галузі завдяки рішенням, що максимізують продуктивність.

Компанія «КТК» є ексклюзивним дилером Italtractor ITM на території України. Наші спеціалісти готові підібрати для Вас ходову систему італійського виробництва на будь-яку техніку. Ходові частини виробництва ITM підходять на бульдозери, екскаватори, трубоукладачів та іншої гусеничної техніки вагою від 15 до 800 тон.

Завдяки 70-річному досвіду, METISA надає найефективніші рішення для роботи та виробничого потенціалу своїх клієнтів, пропонуючи найсучасніші та найтехнологічніші деталі для тракторів та сільськогосподарських машин, грунтозачепи та деталі для залізниць, ручний інструмент та шайби. METISA постійно орієнтована на потреби кожного клієнта, прагнучи задовольнити клієнтів, пропонуючи найкращий продукт.

Розміщена на площі 240 000 квадратних метрів та 37 250 квадратних метрів побудованої площі, METISA поступово інвестує у людські ресурси, технологічні процеси та сучасні методи управління. В даний час компанії працює понад 1100 співробітників. METISA експортує свою продукцію у понад 40 країн та має виробничу потужність 80 000 тон сталі на рік.

ESTI відіграє провідну роль у виробництві зносостійких сталевих запасних частин.

Компанію відрізняє інтенсивна науково-дослідна діяльність, що призводить до розробки нових продуктових рішень, ретельного вибору сировини та виробничих процесів, що зробило бренд ESTI синонімом гарантованої якості та надійності.

SBE Vescovini Group є одним з провідних гравців на світовому ринку промислових кріплень з річним виробничим потенціалом 1 320 000 000 штук та 75 000 тонн готової продукції. У групі Vescovini працює понад 700 співробітників та обслуговується понад 2500 клієнтів на світовому ринку, включаючи всіх основних виробників обладнання в автомобільному, землерийному, важкому та промисловому секторах. Річний оборот становить 235 мільйонів євро.

Стратегічний план Групи впроваджувався протягом багатьох років завдяки помітним інфраструктурним інвестиціям, і він базується не лише на загальній інтеграції кожної окремої фази виробничого циклу, а й на ідеї прямого постачання широкого асортименту продукції через масивні логістичні центри.

MTW Corporation – це професійний виробник деталей для землерийної, який був заснований в 2011 році.

Компанія займається виробництвом та продажем зношуваних деталей для всіх типів важкої будівельної техніки, що включає ріжучі кромки та кутові ножі бульдозера, грейдерні ножі, ріжучі кромки навантажувача, ріжучі кромки ковша, коронки і адаптори, башмки та грунтозачепи, твердосплавні вироби, тощо.

Загальна площа – близько 60 000 квадратних метрів. Поточна потужність передбачає переробку 20 000 тонн сталі щорічно. Очікувана загальна потужність – 60 000 тонн сталі щорічно.

ТОВ «ЧЕТРА» – російська компанія, ексклюзивно реалізує техніку промислового призначення і запасні частини під брендом «ЧЕТРА» виробництва заводу «Промтрактор», а також ексклюзивно поставляє запасні частини і комплектуючі під брендом «ЧАЗ» виробництва ТОВ «ПК« ЧАЗ ».

Техніка під брендом «ЧЕТРА» використовується при будівництві найбільших виробничих майданчиків, морських портів, освоєнні родовищ природних копалин і прокладання трубопроводів в 30 країнах світу і у всіх кліматичних зонах. Понад 3 000 одиниць техніки під брендом «ЧЕТРА» знаходиться сьогодні в експлуатації по всьому світу.

Головною метою роботи компанії є забезпечення її партнерів і замовників сучасної високоефективної спецтехнікою для успішного здійснення проектів навіть на ділянках зі складних кліматичних і геологічних фоном. Створення максимально комфортних умов для операторів, інтеграція автоматизованих систем і регулярна робота над удосконаленням можливостей техніки «ЧЕТРА» – саме такими пріоритетами керується сьогодні компанія.

Кoнтакти