Ходові системи

Ми постачаємо ходові частини та їх комплектуючі для будь-якого типу гусеничної машини, від стандартних до машин спеціального застосування, таких як конвеєри, ковшові екскаватори.

Ми є ексклюзивним дилером Italtractor ITM SpA на території України. Всі деталі розроблені італійським відділом досліджень та розробок у співпраці з спеціалістами з підтримки продуктів, які накопичили значний досвід у всіх сферах застосування та невтомно тестують продукцію ITM у тісному партнерстві з нашими клієнтами. Інноваційні матеріали, нова геометрія та спеціальна термічна обробка всіх компонентів (штифтів, втулок та ланок) гарантують максимальну продуктивність та довший термін служби.

Гусеничні ланцюги від 90 мм до 350 мм крок ланки – і вище для литих моноблочних конструкцій.

Доступні литі та збірні версії натяжних колес.

Доступні катки спеціальної версії для дорожньо-фрезерних верстатів, асфальтоукладальників, лісового та сільськогосподарського застосування.

Зірочки та колеса повідні, що відповідають будь-якому типу застосування гусеничної машини та найпоширенішим типам кінцевих приводів.

Литі гусеничні башкмаки різної ширини до 2400 мм.

Асортимент гусеничних башмаків розроблений для всіх застосувань, починаючи від стандартних і закінчуючи “Екстрім сервіс” для кар’єрної техніки.

Сухі гусеничні ланцюги, герметичні та змащені гусениці екскаваторів, змащені ланцюги для високоефективних застосувань

Доріжка ролика, центральний отвір і отвір для штифта кожного башмаку індукційно загартовані, щоб оптимізувати ефективність зношування при найсуворіших застосуваннях.

Також ми пропонуємо ходові частини та їх комплектуючі російського та китайського виробництва для повного задоволення Ваших потреб і максимальної ефективності Вашого бізнесу.

Кoнтакти