Запасні частини для техніки ЧТЗ, ЧЕТРА

ЧЕТРА

ТОВ «ЧЕТРА» – російська компанія, ексклюзивно реалізує техніку промислового призначення і запасні частини під брендом «ЧЕТРА» виробництва заводу «Промтрактор», а також ексклюзивно поставляє запасні частини і комплектуючі під брендом «ЧАЗ» виробництва ТОВ «ПК« ЧАЗ ».

Техніка під брендом «ЧЕТРА» використовується при будівництві найбільших виробничих майданчиків, морських портів, освоєнні родовищ природних копалин і прокладання трубопроводів в 30 країнах світу і у всіх кліматичних зонах. Понад 3 000 одиниць техніки під брендом «ЧЕТРА» знаходиться сьогодні в експлуатації по всьому світу

Головною метою роботи компанії є забезпечення її партнерів і замовників сучасної високоефективної спецтехнікою для успішного здійснення проектів навіть на ділянках зі складних кліматичних і геологічних фоном. Створення максимально комфортних умов для операторів, інтеграція автоматизованих систем і регулярна робота над удосконаленням можливостей техніки «ЧЕТРА» – саме такими пріоритетами керується сьогодні компанія.

Запасні частини для бульдозерів та тракторів виробництва ЧТЗ

Компанія КТК пропонує оригінальні запасні частини та їх китайські аналоги для техніки російського виробництва. Спеціалісти нашої компанії підберуть для Вас найкращий варіант співвідношення ціни та якості в залежності від Ваших потреб. Ми постачаємо будь-які запасні частини та ремкомплекти для техніки ЧТЗ, у тому числі: ходові частини, бортові редуктори, запасні частини для ремонту двигуна(гільза, поршень, головка блоку..) та ін.

Кoнтакти